دانستنی های ریاضی و فیزیک هر انسان قرن بیست و یک باید بداند

جامع ترین مستندات ویدئویی علمی فارسی در خصوص مباحث مطرح علوم ریاضی و فیزیک مدرن

رد ادعای پایان دنیا در 2012

http://s2.picofile.com/file/7172457090/kowsarpardaz_2012_ss.jpgاخترشناس ارشد پروژه SETI در وب سایت این موسسه به بررسی چند جنبه متفاوت این خبر که آشکارا غیر عادی و مشکوک به نظر می‌آیند پرداخته و صحت آن را رد کرده است.اخترشناس ارشد پروژه SETI خبر رصد سه جرم عظیم بیگانه توسط این پروژه را رد و اعلام کرد هیچ جرم غول پیکری زمین را تهدید نکرده است و در دسامبر سال 2012 منجر به نابودی زمین نخواهد شد.به گزارش مهر، طی چند روز گذشته، خبری تکان دهنده وبسایت های خبری مانند «اگزماینر» و چند وب سایت نسبتا معتبر دیگر را زیر و رو کرده است: «کرگ کازنوف» اخترفیزیکدان پروژه SETI خبر از نزدیک شدن سه جرم بسیار بزرگ و بسیار سریع به زمین را داده است.

طول این اجرام پرنده که گفته شده با سری تلسکوپ های رادیویی هارپ رصد شده‌اند، ده‌ها هزار کیلومتر است و بر اساس محاسبات دانشمندان در اواسط دسامبر سال 2012، تاریخی که در تقویم مایان ها جهان به پایان خود خواهد رسید به زمین می رسد....

..... بقیه در ادامه مطلب

http://s2.picofile.com/file/7172456876/kowsarpardaz_2012_s.jpgبه گزارش مهر، طی چند روز گذشته، خبری تکان دهنده وبسایت های خبری مانند «اگزماینر» و چند وب سایت نسبتا معتبر دیگر را زیر و رو کرده است: «کرگ کازنوف» اخترفیزیکدان پروژه SETI خبر از نزدیک شدن سه جرم بسیار بزرگ و بسیار سریع به زمین را داده است.
طول این اجرام پرنده که گفته شده با سری تلسکوپ های رادیویی هارپ رصد شده‌اند، ده‌ها هزار کیلومتر است و بر اساس محاسبات دانشمندان در اواسط دسامبر سال 2012، تاریخی که در تقویم مایان ها جهان به پایان خود خواهد رسید به زمین می رسد.

باید این خبر را باور کرد؟ آیا واقعا پروژه SETI اجرام پرنده بیگانه‌ای را که در حال نزدیک شدن به زمین هستند، کشف کرده است؟ با مراجعه به وب سایت SETI متوجه خواهید شد که این خبر شایعه‌ای بیش نیست و وب سایت های خبری بدون اطمینان از صحت آن اقدام به انتشارش کرده‌اند.

«سث شوستاک» اخترشناس ارشد پروژه SETI در وب سایت این موسسه به بررسی چند جنبه متفاوت این خبر که آشکارا غیر عادی و مشکوک به نظر می‌آیند، پرداخته و درستی آن را رد کرده است:

«در خبر گفته شده، این اجرام که ظاهرا چند ده کیلومتر طول داشته و از آن سوی مدار پلوتون راهی زمین هستند، با رشته تلسکوپ های رادیویی هارپ رصد شده‌اند. در ابتدا باید بدانید که هارپ در آلاسکا واقع شده و موقعیت سه جرم بیگانه‌ای که ظاهرا در حال نزدیک شدن به زمین هستند، نیز در جنوب قطب آسمانی اعلام شده است. هر فردی که ابتدایی تری اصول هندسی را بداند، درخواهد یافت که نمی‌توان این بخش از آسمان را از آلاسکا رصد کرد.
از سوی دیگر و مهمتر از همه، موسسه SETI و یا هر یک از پروژه‌های مرتبط با SETI از هارپ استفاده نمی‌کنند. در خبر اصلی که در وب سایت «اگزماینر» منتشر شده، به فردی به نام «کرگ کازنوف» اشاره شده که خبر نزدیک شدن این سه جرم را از جانب موسسه SETI اعلام کرده است، حال آن که چنین فردی در پروژه SETI وجود خارجی ندارد.

در صورتی که موسسه SETI واقعا سه جرم به این بزرگی و واضحی را رصد کرده بود که در حال نزدیک شدن به زمین هستند، مطمئنا خبر آن را روی وب سایت خود قرار می‌داد و وب سایت های معتبر و مشهور خبری نیز از انتشار چنین خبر مهمی غافل نمی‌ماندند».
********
*

http://s2.picofile.com/file/7177841070/First_Farsi_Docs_ss.jpgقابل ذکر است که در آلبوم اول مستندات علمی مباحث روز دنیای فیزیک و ریاضی مدرن کوثرپرداز شما می توانید فیلم های ویدئویی آموزشی در خصوص شایعه پایان دنیا در 2012 و شواهد ادعایی موجود  در این خصوص را مشاهده نمائید. این فیلم ها با زیرنویس فارسی می باشند و درکنار ده ها فیلم آموزشی بی نظیر دیگر روی شش دی وی دی به قیمت بی نظیر بیست و چهار هزارتومان در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.


***


همچنین همراه با این محصول شما می توانید یکی از دی وی دی های رایگان کوثرپرداز را نیز هدیه بگیرید.لیست دی وی دی های هدیه را می توانید در نشانی زیر مشاهده نمائید.

http://kowsarpardaz.com/index-gifts.htm

تاریخ ارسال: یکشنبه 8 خرداد‌ماه سال 1390 ساعت 04:43 ب.ظ | نویسنده: kowsar | چاپ مطلب